RRAHËSE VEZËSH E BRUMI

Çmimi: Me Marrveshje
RRAHËSE VEZËSH E BRUMI

Detajet

Postuar
5 shkurt 14:54
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shesim mixer. Të rinj . Italianë. Për përzierje vezësh e brumi.


Shpallje te ngjashme