SHARRA BUKE (PRERESE) MIXER BRUMATRIÇE!!!!

Çmimi: Me Marrveshje
SHARRA BUKE (PRERESE) MIXER BRUMATRIÇE!!!!

Detajet

Postuar
5 shkurt 14:03
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi


Shpallje te ngjashme