SHEZLLONE TE KOMPLETUAR,,,,ITALIANE,,,

Çmimi: 22.000 Lek
SHEZLLONE TE KOMPLETUAR,,,,ITALIANE,,,

Detajet

Postuar
6 janar 13:54
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

SHEZLLONE TE KOMPLETUAR NE GJENDJE TEPER TE MIRE ,,ITALIANE,,,
CMIMI 2200 MIJE LEKE,,,KOMPLETI


Shpallje te ngjashme