SUPER OFERTE PER PAK DITE!!

Çmimi: 21.000 Lek
SUPER OFERTE PER PAK DITE!!

Detajet

Postuar
3 shkurt 13:54
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Super oferte per pak dite!!!!
Shiten tavolina karrike te reja shume cilesore dhe rezistente te markes Tecnoinox per vetem 21 000 lek kompleti, cmimi i padiskutushem.
Nxitoni qe te perfitoni, ju sigurojm qe do te mbeteni shume te kenaqur!!
Kujdes sasia eshte e limituar!!! Na vizitoni dhe ne faqen tone ne fb Magazina Ofertave. Ju mirpresim!


Shpallje te ngjashme