SUPER OKAZION: shitet paisje inox

Çmimi: 15.000 Lek
SUPER OKAZION: shitet paisje inox

Detajet

Postuar
16 maj 22:16
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shitet mbajtes inox per ene salsat/sallatra. Mabjtes me 6 tasa + 7 tasa thellë VETEM 15.000 leke


Shpallje te ngjashme