Self servis

Çmimi: Me Marrveshje
Self servis

Detajet

Postuar
31 mars 17:28
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Banak self servisi me 4 tava ftohes , mark gjermane


Shpallje te ngjashme