Sharre mermeri Italiane

Çmimi: 30 €
Sharre mermeri Italiane

Detajet

Postuar
12 tetor 21:51
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shitet sharr mermeri graniti Italiane marka GMM me e mira ne bote per freza mermeri me program e kompjuterizuar..
Sharra eshte me 5 akse dhe ben gjithcka vete cdo lloj punimi prerje forma korniza etj..
Sharra eshte e sapoardhur dhe e revizionuar komplet..
Per informacion
Cel. 0682190631


Shpallje te ngjashme