Shiten 3 kosha per markete & per artikui plazhi

Çmimi: 60 Lek
Shiten 3 kosha per markete & per artikui plazhi

Detajet

Postuar
21 shkurt 21:08
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shiten 3 kosha me rrota perdoren per marketeper te mbait fruta ose per artikui plazhi cmimi per topa etj 60mije lek te 3 koshat


Shpallje te ngjashme