Shiten frigorifere te rinj freskues per lokale!

Çmimi: 59.000 Lek

Detajet

Postuar
10 janar 10:54
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shiten frigorifere te rinj freskues per lokale.
Mund t’a gjeni te Magazina Ofertave per cmimin 59 000 lek.
Na vizitoni ne web: www.magazinaofertave.com
Fb: Magazina Ofertave!
Tel: 0692054123. Ju mirpresim!


Shpallje te ngjashme