Shiten kondicioner te rinj, marka TCL!

Çmimi: 37.000 Lek

Detajet

Postuar
10 janar 10:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shiten kondicioner te rinj, marka TCL 9 inverter.
Cmimi 37 000lek!
Tel:0692054123!
Fb: Magazina Ofertave.
Ju mirpresim!


Shpallje te ngjashme