Shiten tavolina karrike me cmim fabrike.

Çmimi: Me Marrveshje
Shiten tavolina karrike me cmim fabrike.

Detajet

Postuar
3 shkurt 13:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shiten tavolina karrike me cmim fabrike.
Prodhojme dhe shesim tavolina karrike per lokale, per tregun e jashtem dhe te brendshem. Materiali perbehet nga hekuri dhe druri marines, ku lyerja behet me furre qe i ben super rezistente ndaj diellit dhe shiut. Druri ka garanci 10 vjet. Na vizitoni dhe ne faqen tone ne fb Magazina Ofertave. Ju mirpresim!


Shpallje te ngjashme