Shiten tavolina zyre

Çmimi: Me Marrveshje
Shiten tavolina zyre

Detajet

Postuar
8 shkurt 09:26
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shiten 2 tavolina zyre te paperdorura + 1 karrige.


Shpallje te ngjashme