Shitet Makin Akullore

Çmimi: 6.000 €
Shitet Makin Akullore

Detajet

Postuar
7 shkurt 12:54
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shitet makineri akullore italine.


Shpallje te ngjashme