Shitet baul ngrires, marka Ecolux

Çmimi: 26.000 Lek
Shitet baul ngrires, marka Ecolux

Detajet

Postuar
6 shkurt 15:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shitet baul ngrires, marka Ecolux, 200 litra. Mund t'a gjeni te Magazina Ofertave per cmimin 26 000 lek. Na vizitoni dhe ne faqen tone ne fb Magazina Ofertave. Ju mirpresim!


Shpallje te ngjashme