Sobe Industriale 4 vatra

Çmimi: Me Marrveshje
Sobe Industriale 4 vatra

Detajet

Postuar
11 shkurt 12:54
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shitet Sobe professionale me 4 vatra + Furre. Info tel: 0692132528 ose 0685767133


Shpallje te ngjashme