Super okazion Frigorifer ngrires per pak dit

Çmimi: 550 €
Super okazion Frigorifer ngrires  per pak dit

Detajet

Postuar
9 shkurt 19:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Okazion frigorifer ngrires per pasticeri supermarket restorant lokal etjer eshte ne gjendje super i sapo ardhur nga italia cmimi 550


Shpallje te ngjashme