TAVA PËR ZIZZA

Çmimi: Me Marrveshje
TAVA PËR ZIZZA

Detajet

Postuar
18 shkurt 21:08
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shesim tava për brum pizze . Italiane. Çmime të arsyeshme.


Shpallje te ngjashme