TECNOINOX NXJERR MODELIN E RI TE KARRIKEVE!!!

Çmimi: Me Marrveshje
TECNOINOX NXJERR MODELIN E RI TE KARRIKEVE!!!

Detajet

Postuar
3 shkurt 13:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Tecnoinox nxjerr modelin e ri te karrikeve dhe tavolinave per ambjente te jashme. Na vizitoni ne faqen tone ne fb Magazina Ofertave. TECNOINOX THJESHTE, BUKUR dhe LIRE!!! Kontakt 0692054123!! Ju mirpresim!


Shpallje te ngjashme