TOSTIERË " FIMAR"

Çmimi: Me Marrveshje
TOSTIERË " FIMAR"

Detajet

Postuar
5 mars 14:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shesim tostierë dopio " FIMAR" . Në gjendje shumë të mirë. Shitet me garanci


Shpallje te ngjashme