TOSTIERË

Çmimi: Me Marrveshje
TOSTIERË

Detajet

Postuar
5 shkurt 15:10
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shesim tostiera . Të reja . Italiane . Teke ose dopio. Super cilësore.


Shpallje te ngjashme