TOSTIERË - THËKËSE

Çmimi: Me Marrveshje
 TOSTIERË - THËKËSE

Detajet

Postuar
24 nëntor 14:47
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Dhima Shpk


Shpallje te ngjashme