Tavolin inoksi italiane

Çmimi: 12.345.789 €
Tavolin inoksi italiane

Detajet

Postuar
16 maj 17:28
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Italiane me cmimet me te lira ne treg Italiane jo prodhime vendi


Shpallje te ngjashme