Tavolina karrike te reja

Çmimi: 35.000 Lek
Tavolina karrike te reja

Detajet

Postuar
6 mars 10:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shiten tavolina karrike te reja. Mund t'i gjeni te Magazina Ofertave per cmimin 35 000 lek kompleti. Na vizitoni dhe ne faqen tone ne fb Magazina Ofertave. Ju mirpresim!


Shpallje te ngjashme