Tharese

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
21 maj 17:49
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Tharese plastike,edhe per metale,me aparat mates temperature,takues-stakues temperature,max temperatur 250grad.Posedoj dhe nje tharese tjeter e veshur ne alumin per plastiken.Cmimi diskutohet.


Shpallje te ngjashme