VETRINA NGROHËSE

Çmimi: Me Marrveshje
VETRINA NGROHËSE

Detajet

Postuar
7 janar 18:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shesim vetrina me ngrohje . Te reja . Italiane. Me garanci. Me përmasa të ndryshme. Çmime konkuruese.


Shpallje te ngjashme