Vetrine pasticerie neutra

Çmimi: Me Marrveshje
Vetrine pasticerie neutra

Detajet

Postuar
6 shkurt 10:09
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Vetrine pasticerie per biskota llokume etj


Shpallje te ngjashme