Zgara per guzhina fastfood

Çmimi: Me Marrveshje
Zgara per guzhina  fastfood

Detajet

Postuar
5 shkurt 10:11
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Zgare industriale per pjekje mish/pesh info tel : 0692132528 ose 0685767133


Shpallje te ngjashme