Zgara profesionale italiane te perdorura

Çmimi: Me Marrveshje
Zgara profesionale italiane te perdorura

Detajet

Postuar
5 shkurt 10:11
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Zgara te dryshme per guzhine profesionale marka italiane te perdorura..prodhojm edhe zgara te reja me porosi arsyeshme tel: 0592132528 ose 0685767133


Shpallje te ngjashme