Zgare fast food

Çmimi: 123.456.789 €
Zgare fast food

Detajet

Postuar
28 shkurt 15:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Italiane amitek


Shpallje te ngjashme