inoksi per guzhina

Çmimi: 12.345.678 €
inoksi per guzhina

Detajet

Postuar
16 maj 17:27
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Italian Italian Italian jo plera vendi


Shpallje te ngjashme