Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

makineri prodhimi akullore carpigiani

Çmimi: 2.500 €
makineri  prodhimi akullore carpigiani

Detajet

Postuar
21 maj 18:28
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

makineri prodhimi akullore carpigiani, kapaciteti 3 kg ne 8 min, esatte e perdorur ,ne gjendje te mir,aktualisht esatte ne prodhim,shitet per arsye se do marrim tjejer me volum me te mad prodhimi,


Shpallje te ngjashme