shiten betoniere

Çmimi: Me Marrveshje
shiten betoniere

Detajet

Postuar
31 mars 23:33
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

shitet 2 betoniere ne gjendje shume te mire pune.


Shpallje te ngjashme