shitet tavolina

Çmimi: 200 Lek
shitet tavolina

Detajet

Postuar
24 mars 11:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

shiten tavolina rrombullake me levizje per lokale e shtepi ne gjendje te mir pune 200 mij lek te 3komlete


Shpallje te ngjashme