Biciklete Italiane ATALA

Çmimi: 150 €
Biciklete Italiane ATALA

Detajet

Postuar
8 nëntor 14:47
Kategoria
Automjete > Pjese per Motore dhe Motoqikleta
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Biciklete Italiane ATALA ne gjendje shume te mire e sapoardhur nga jashte, shume pak e perdorur!


Shpallje te ngjashme