SHKOLLE VERE!

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
4 prill 05:51
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

*Mbusheni këtë verë për fëmijët tuaj me aktivitete argëtuese, informuese dhe mësimin e gjuhës angleze, italiane, spanjolle, gjermane + Kompjuter Falas!

Akademija e fëmijëve Smart sjell gjithmonë risi të reja!

Për regjistrime/ info kontaktoni në:
°web: www.smartcenterdr.com
°tel: +355698750700
°instagram: smartcenterdurres
°facebook: Smart Center Durres
°email: [email protected]


Shpallje te ngjashme