Transport Makinash

Çmimi: 1 €
Transport Makinash

Detajet

Postuar
2 shkurt 20:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

TRANSPORT MAKINASH ne cdo vend duke filluar Brenda per brenda shqiprise dhe jasht ne disponojm dhe karrotreca qe bejn sherbime duke filluar nga Itali turqia Bulgaria greqia Serbia Slovenia kroacia Mali Zi Italia Gjermani holland çeki poloni marim dhe porosi ..... numrat e kontaktit itali Meti 00393200689297 Fatmiri 00393317782451Durres .Urimi 00355(0 )695555270 dhe ne e shesim bisnes i ngritur megjith nr kontakti te italise me pune te ngritur me hezitimi nxiton dhe në ju sherbejme