Transport Makinash Itali & Shqiperi & Itali

Çmimi: Me Marrveshje
Transport  Makinash Itali & Shqiperi & Itali

Detajet

Postuar
19 shkurt 18:08
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

TRANSPORT MAKINASH ne te gjitha qytetet e Italise..duke filluar ne Milano Rome bologna padova Firenze kudo ne Itali... sherbimin teper perfekt cdo dite dhe cdo jave dhe cdo muaj ne itali per sqarime te metejshme..... numrat e kontaktit ...:Durres.....Albani... 0695555270 ..00393881151319...........