SHITET NDERTESE 6 KATESHE PERBALLE ME PORTIN

Çmimi: 1.890.000 €
SHITET NDERTESE 6 KATESHE PERBALLE ME PORTIN

Detajet

Postuar
30 korrik 2022 10:50
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Numri i dhomave
6

Përshkrimi

SHITET NDERTESE 6 KATESHE ME 1292 M2 NDERTIM E KOMBINUAR ME 352 M2 NJESI TREGETARE, 840 M2 TOKE. ME DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR. PERBALLE ME PORTIN, KU PRITET TE NDERTOHET DHE PORTI ME I MADH I JAHTEVE NE MESDHE. BUZE RRUGES KRYESORE TE QYTETIT.
VETEM 5 MINUTA NE KEMBE NGA STACIONI I TRENIT, QENDRA ,TERMINALI I TRAGETEVE, PORTI DHE DETI.E PERSHTATESHME PER AKTIVITETE TE NDRYSHME SI HOTELERI E TE TJERA.. 1.890000 ml €
0692125388