MASAZHATOR Per QAFEN

Çmimi: 2.500 Lek
MASAZHATOR Per QAFEN

Detajet

Postuar
1 qershor 22:08
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Masazhator per qafen fantastike per relaksimin dhe problemet me qafen


Shpallje te ngjashme