PAISJE FIZIOTERAPIKE

Çmimi: 4.000 Lek
PAISJE FIZIOTERAPIKE

Detajet

Postuar
5 qershor 21:49
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shitet nje paisje e ardhur nga Gjermania e cila sherben per njerez me probleme te kembeve dhe duarve,punon me korent dhe ben levizje te detyruar te kembeve ose duarve.


Shpallje te ngjashme