XIAOMI REDMI NOTE 8

Çmimi: 22.000 Lek
XIAOMI REDMI NOTE 8

Detajet

Postuar
22 qershor 18:01
Kategoria
Elektronikë > Telefona celulare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shitet Xiaomi Redmi Note 8
Telefoni eshte ne gjendje perfekte pa asnje gervishje!!
Per cdo info Cel/Whatsapp : 0692140008
Android 10
4 GB Ram
64 Gb Memory
4000 mAh battery
Fast Charge
4 Kamera nje nder te cilat 48 M Pixel
6.4 ich screen
TELEFONI VJEN BASHKE ME KUTINE DHE KARIKUESIN E VET.
CMIMI I DISKUTUESHEM


Shpallje te ngjashme