Shitet Ore Romanson per meshkuj.

Çmimi: 100 €
Shitet Ore Romanson per meshkuj.

Detajet

Postuar
11 janar 15:28
Kategoria
Sport & Rekreacion > Veshje / Kepuce / Ore
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shitet ore Romanson Original per meshkuj. Ora eshte blere e re para 2 muajsh .eshte ne gjendje shume te paster dhe e rregullt. Ora eshte komplet stainless steel.
Cmimi 100 euro i padiskutushem
Vetem sms.


Shpallje te ngjashme