Ford fiesta 1.4 nafte

Çmimi: 2.400 €
Ford fiesta 1.4 nafte

Detajet

Postuar
18 mars 17:27
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shitet ford fiesta 1.4 naft me letra te paguar ne gjendje shum te mir si motorrike po ashtu dhe xhenerike cmimi 2400 euro i diskutushem tele 0693044044


Shpallje te ngjashme