Hyndaj Getz 1.3 benzin vitit 2003

Çmimi: 2.400 €
Hyndaj Getz 1.3 benzin vitit 2003

Detajet

Postuar
6 dhjetor 18:47
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
Hyundai
Modeli
Getz
Viti i prodhimit
2003
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
15 000 - 19 999

Përshkrimi

Shitet Hyndaj Getz 1.3 benzin vitit 2003. ne gjendje prefekte motorrike dhe xhenerike cemimi 2400€ dhe mundesi nderrimi