Mercedes Benz

Çmimi: 8.500 €
Mercedes Benz

Detajet

Postuar
27 nëntor 2023 09:51
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Marshi
Automatik
Kilometrazha
200 000 - 249 999
Karburanti
Benzinë + Gaz
Targa
Shqiptare
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
C 300

Përshkrimi

Shitet mercedez benz C Class. Vit prodhimi 2011 Motorr 3.0 Benxin+Gaz kambjo Automatike Tronik 7G (7 marshe para) Opsionet
Sedilje me ngrohje
Sedilje me memorje 3 pozicione
Timon elektrik (peshtatet dhe me pozicionet e sediljes sipas memories)
Perde origjinale mbrapa
Sallon lekure shum e paster
Bleutoth phone
Sensor shiu
Sensor drite
Baxha Xhami
Pasqyrat antiverbuse
Xhama te zi me leje
Etj…
Makina ka hyr ne shqipri ne prill me letra Inpiant gazi me garanci te shenuar ne leje Qarkullimi cdo sherbim i ber goma te reja Continental Sport + 4 Stinet. Makina esht makin private jo tregtar ne gjendje te shkelqyer nuk ka nevoj per asnje gje.