Mercedes S 350 bluetec

Çmimi: Me Marrveshje
Mercedes S 350 bluetec

Detajet

Postuar
15 mars 21:45
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
S 350
Viti i prodhimit
2012
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
130 000 - 139 999

Përshkrimi

Shitet mercedes S350 Diesel lungo me look 550 nga fabrika. Fundi I vitit 2012 me 133.200 km origjinale me garanci. I blere ne koncesionar ne Amerike me liber sherbimesh . Makina eshte ne gjendje perfekte dhe full option. Shitet ose nderrohet me hyrje ne Durres ose plazh ose me Mercedes S vit prodhimi mbi 2014.


Shpallje te ngjashme