Shitet C class viti 2007 ardhur nga Gjermania??

Çmimi: 6.200 €
Shitet C class viti 2007 ardhur nga Gjermania??

Detajet

Postuar
25 prill 11:19
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
C 220
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
20 000 - 24 999

Përshkrimi

Shitet Mercedes Benz C class w204 viti 2007 sapo ardhur nga Gjermania 🇩🇪 me dogane te paguar.
Makina dispono ; goma te reja , disqe alumini , sensore parkimi , 255 000 km , navigator , palosje pasqyrash , pilot automatik , kamjo manuale 6 marshe , sensore shiu , motorr 220 CDI , xhama te zi , etj.
Makina eshte shume e paster si brenda dhe jashte.
Cmimi 6200 Euro i diskutueshem.


Shpallje te ngjashme