Shitet C class viti 2008 Full Option ardhur nga Gjermania

Çmimi: 6.200 €
Shitet C class viti 2008 Full Option ardhur nga Gjermania

Detajet

Postuar
16 prill 17:39
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
C 220
Viti i prodhimit
2008
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
15 000 - 19 999

Përshkrimi

Shitet Mercedes Benz C class w204 sapo ardhur nga Gjermania 🇩🇪 me dogane te paguar Full Opsion.
Makina dispono ; goma te reja Michelin , disqe alumini , palosje pasqyrash , xhama te zinj , navigator te vogel , sensore parkimi , sensore shiu , motorr 220 , Avantgarde , kamje 6 marshe , ngrohje sendilesh , 182 000 km origjinale me liber sherbimesh , pilot automatik , etj.
Makina eshte shume e paster si brenda dhe jashte.
Cmimi 6200 Euro i diskutueshem.


Shpallje te ngjashme