Shitet E class EVO viti 2006 Full Extra ardhur nga Gjermania

Çmimi: 6.700 €
Shitet E class EVO viti 2006 Full Extra ardhur nga Gjermania

Detajet

Postuar
10 prill 16:56
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
E 200
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
20 000 - 24 999

Përshkrimi

Shitet Mercedes Benz E class EVO viti 2006 sapo ardhur nga Gjermania🇩🇪 me dogane te paguar.Full Extra.
Makina dispono ; goma te reja , disqe alumini , larje feneresh , sensore parkimi , kseno bi kseno , xhama te zinj , ganxhe terheqse , Avangard , kamjo automatike , navigator te vogel , 213 000 km , pilot automatik , etj.
m
Makina eshte shume e paster si brenda dhe jashte.
Cmimi 6700 Euro i diskutueshem


Shpallje te ngjashme