Shitet E class EVO viti 2007 ardhur nga Gjermania??

Çmimi: 6.400 €
Shitet E class EVO viti 2007 ardhur nga Gjermania??

Detajet

Postuar
7 prill 07:54
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
E 220
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
15 000 - 19 999

Përshkrimi

Shitet Mercedes Benz E class EVO viti 2007 sapo ardhur nga Gjermania 🇩🇪 .
Makina dispono ; goma te reja , disqe alumini , sensore  parkimi , palosje pasqyrash , navi vogel , kamjo manuale , ngrohje sendilesh , 198 000 km origjinale , xhama te zi origjinal , etj .
Makina eshte shume e paster si brenda dhe jashte.
Cmimi 6400 Euro i diskutueshem .


Shpallje te ngjashme